zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:ale, opravdu?
Nevím, proč bych panu Šandovi jeho příspěvek, který by uvedl na pravou míru průběh a výsledek soutěže o lístky na kapelu Sto zvířat, odstraňovala. Jestliže by se chtěl pan Šanda zde vyjádřit k anonymnímu příspěvku, pak to mohl udělat. Neudělal to, zvolil článek na neratovinách a jen on sám ví, proč. Žádný Michal M. nemůže "hovořit" za něj ani věštecky a bezdůvodně předvídat mou reakci. Zatím jsem nepostřehla, že by si nerátky a neratoviny konkurovaly. Zaměření nerátek je převážně komunální politika, arboristika, veřejný prostor a ekologie, neratoviny se věnují sportu, kultuře a akcím ve městě, tedy odvětvím, která příliš nesleduji, a pokud se týká sportu a určitých kulturních podniků, jim neholduji a nezajímají mě. Ano, je pravda, a to jsem panu šandovi řekla přímo do očí, že nepovažuji za nejvhodnější diskuzi na neratovinách pouze na facebooku, je to určitá diskriminace lidí, kteří na FB nechtějí být, a přitom by rádi zveřejnili svůj názor na neratovinách (nebyl to důvod, proč někdo využil nerátek k napsání příspěvku?), stejně tak to, že se neratoviny otáčejí zády ke komunální politice a pokud se k ní vůbec vyjadřují, pak opatrnicky a velmi obezřetně. Ale to je problém pana Šandy a ČSSD.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz