zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Anna Spěváčková
Datum:
Titulek:ještě jednou parkoviště
Nevím, kdo a za jakých okolností vstupuje do politické strany. Samozřejmě sem vstupují lidé připraveni dostat se k moci a ke korytu a ovládnout možnost zacházet s veřejnými penězi a majetkem, jsou takové případy ve všech stranách, které mají perspektivu vítězství před sebou či jsou zakládány za účelem zblbnout lidi a zvítězit. Není to jen případ politických stran (viz nová nadějná protikorupční VV, očištěná ODSb - TOP 09), ale i různých hnutí, hlavně nezávislých (Neratovice jinak, sportovci a podobně). Pokud sleduji místní ČSSD, donedávna umírala na úbytě, nuž najednou se objevili mladí. Nebudu předvídat, budu si dělat obrázek z názorů a postojů. Ale zpátky k parkovišti: jak jsem psala, v článku na neratovinách je mnoho nesrovnalostí, předpokládám, že pánové museli buď vycházet ze stejného zdroje jako já, čili zápisu ze zasedání, pak by se tam nemohla objevit částka 560 000,- nebo zašli na radnici se informovat. Ke komu? Odhadovala bych na pana místostarostu nebo starostku, spíš toho prvního, jsou mladí, jdou za mladým. Možná to tak není, ale podle principu Occamovy břitvy, že "pokud pro nějaký jev existuje vícero vysvětlení, je lépe upřednostňovat to nejméně komplikované", se mi jeví jako nejpravděpodobnější poslední možnost. Tam bych viděla i tu zmíněnou privatizaci, to je přesně to, co prosazuje ODS a zvažovanou cenu. Mladí pánové si ji nevycucali z prstu, úředníci by s ní nekalkulovali, je to věc samosprávy, navíc není v souladu s místními cenami, je HLUBOCE podhodnocená. Možná je vše jinak, ale nezdá se mi to. Ohledně voleb, které se nezadržitelně blíží, musí nás být, pane Kovando, dvacet jedna odhodlaných. Ne jedna.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz