zpět na forum

Odpovědět na

Jméno:Rádio
Datum:
Titulek:To jo, oni mohou, dokonce musí.
Protože asi narozdíl od Tebe (ale i mne) potřebují pro svou činnost fyzičku, k tomu musí udržovat všechnu techniku v provozuschopném stavu. Můžeme být rádi, že tu a tam zasahují jen u hořícího kontejneru, uklidí po bouračce aut atd. Stále je to lepší, než aby zasahovali při požáru v paneláku plném nemohoucích lidí (kde navíc byly podmínky pro užívání nemovitosti velice stížené), což se stalo před pár dny. Je to jako se starým pořekadlem, že je lepší si platit pojistku, ale nikdy ji nepoužít. A až bude hořet v leckterém paneláku, tak se lidi nejspíš přizabijou o odložené věci na chodbách a schodištích (kola, kočárky, květináče, různá štokrdátka...). Před časem jsem se při návštěvě známých na schodišti jednoho domu Na Výsluní málem praštil o polici s květinkami, protože někdo u svého díla nepřemýšlel, d...l přidělal do úrovně hlavy. Kdyby to tak viděl preventista. Mě by nic šéf neudělal, protože mám z 8 hodin placených jen 7,5 (a z 12 jen 11), když tak to bere jako mou dobrovolnou hotovost, protože stejně nesmím pracoviště bez vystřídání opustit.

Text příspěvku

Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Text:
 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz