Události

Události - 25. května 2018
„Tohle nás míjí“, prohlásila úřednice Odboru životního prostředí.
Hasiči ořezávali strom u radnice pěkně po hasičsku, ale z odboru životního prostředí nikdo nereagoval. A ještě se vrátím zpátky k ořezávání jeřábů s květy a v době hnízdění ptactva vedle Tesca.
3 názory (poslední 27.5. 20:20)
Události - 25. května 2018
Proč není v městě uplatňována přírodě blízká, správná údržba zeleně?
Starostka se na zasedání chlubila, že byl ve městě proveden ořez pěti set stromů. Jsou řezány i stromy v květu! Proč jsou plochy zeleně i nadále intenzivně sekány. Mizí včely, motýli i další hmyz, ptáci strádají nedostatkem potravy.
3 názory (poslední 1.6. 8:35)
Události - 25. května 2018
Když město strom nepokácí, zničíme ho sami…
Kdyby hloupost kvetla, nebylo by nutné nákladně vysazovat květiny a měli bychom kvetoucí louky i bez neustálého (bohužel, zbytečného) nátlaku na odbor životního prostředí.
Události - 15. května 2018
Zahrádkáři, nenechte se opít rohlíkem!
Nevěřte slibům, že vaše zahrádky budou zachovány. V Neratovicích máme dvě plochy, na kterých hospodaří zahrádkáři. Jedna je za Kojetickým potokem, druhá na Výsluní.
9 názorů (poslední 21.5. 13:55)
Události - 8. května 2018
Až mi seberou zahrádku, umřu
Ne, to jsem neřekla já, řekl to údajně jeden starý pán, snad nájemce zahrádek z Výsluní nebo za Billou. Zatímco městské zahradničení se rozvíjí v mnoha městech, v Neratovicích je vedení města připraveno zahrádky zlikvidovat.
13 názorů (poslední 14.5. 14:02)
Události - 8. května 2018
Kvůli parkovištím zmizí zelené plochy a budou se kácet vzrostlé stromy
„Auta jsou stejně důležitá jako stromy.“ Kdo je autorem tohoto výroku? Vedoucí dopravy úředník Gottfried. Ano, auta nás ochladí ve vedrech, která nás ještě čekají, auta nám budou stínit, auta zvlhčí vzduch, v autech budou hnízdit ptáci a hmyz, pod auty si posedáme a odpočineme.

novější starší

 
   

 
© 2002 - 2004 neratky.cz, všechna práva vyhrazena; kontakt: redakce@neratky.cz